Księgarnia Przeznaczeni.pl


Księgarnia internetowa Tolle.pl powstała w 2005 roku. Od innych księgarń katolickich czy religijnych wyróżnia ją to, że jej twórcy wychodzą z założenia, że katolik to człowiek, który nie czyta tylko książek o Janie Pawle II, modlitwie i Kościele, ale poważnie traktując swoją wiarę, interesuje się całym światem. Dlatego w tej księgarni możesz znaleźć i zakupić w łatwy, wygodny i bezpieczny sposób książki nie tylko religijne, ale z najróżniejszych dziedzin od psychologii, poprzez historię, politykę, kulturę, biznes aż po np. książki podróżnicze.

Przeznaczeni.pl to miejsce Ludzi z wartościami. Portal zrzesza ponad 200 tysięcy Użytkowników, którzy chcą budować relacje na fundamencie, jakim jest prawdziwa miłość, wierność i zaufanie. Udało nam się połączyć już ponad 600 małżeństw. Dzięki nam swoją połówkę znalazło już ponad 5000 osób i teraz tworzą szczęśliwe związki. To wyjątkowi Ludzie w wyjątkowym miejscu.

Dokonujemy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom osób, które nam zaufały. Robimy wszystko, aby ułatwić trwanie przy wartościach we współczesnym świecie. Promujemy wydarzenia warte uwagi, odpowiadamy na trudne pytanie prowadząc edukację seksualną oraz dbamy o ciągły rozwój tego jedynego w swoim rodzaju miejsca w polskim Internecie.

Teraz postanowiliśmy zrobić krok w przód.

Wraz z Tolle.pl otworzyliśmy nowoczesną księgarnię internetową. Księgarnia Przeznaczeni.pl to zbiór książek z wyższej półki przygotowany właśnie dla ludzi, którzy chcą głębiej wniknąć w tematykę miłości i nie tylko .... Poruszane są również kwestie religii, tworzenia relacji międzyludzkich i samorozwoju. Znajdziecie tu książki takich autorów jak John Eldredge'a, ks. Piotra Pawlukiewicza, czy też o. Ksawerego Knotza. Każdy kto zechce zgłębić cząstkę swojego życia duchowego na pewno znajdzie coś dla siebie.

Serdecznie polecamy wszystkie książki dostępne w księgarni. Życzymy miłej lektury!Dane firmy obsługującej zamówienia

Zamówienia są obsługiwane przez księgarnię Tolle.pl, która stanowi własność firmy:


PROFECT Paweł Królak
ul. Startowa 14/97, 20-352 Lublin
NIP: 821-229-19-92
REGON: 060374691

wpisana do prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin ewidencji gospodarczej pod numerem 92075


Katalog książek:

Rozwój osobisty Rodzina Rozwój duchowy Dobra rozrywka Promocja wiedzy
Wyzwania współczesności
Literatura piękna

Autorzy:

Bestsellery:

1. Cenniejsza niż perły
Gary Thomas
5. Skandal miłosierdzia
Bp Grzegorz Ryś


100% satysfakcji
albo zwrócimy Ci pieniądze

Dostawa gratis
lub za jedyne 7,99 zł


Oferujemy różne formy płatności

Zobacz opinie naszych Klientów

Zakładka magnetyczna

Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl