Pomocna dłoń

Pomocna dłoń
Zajrzyj do książki
Nasza cena: 22.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 5-6 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48 - zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Rozplątani. Jak naprawiać trudne relacje?
Rozplątani. Jak naprawiać trudne relacje?
O. Adam Szustak OP
32.99
Boże, pomóż mi! Ci ludzie doprowadzają mnie do szału
Kłamstwa, w które wierzymy
Kłamstwa, w które wierzymy
Chris Thurman
40.99
Pięć języków miłości [miękka oprawa]
Mamo, to moje życie
Mamo, to moje życie
Henry Cloud, John Townsend
34.99
Kod Miłosierdzia, czyli sekret udanych relacji
 Pełny opis książki Pomocna dłoń:

Książka pod patronatem Tolle.pl!

Do każdego z nas przychodzi czasem ktoś po pomoc. Niezależnie czy jest to przyjaciel, nasze dziecko, uczeń czy ktokolwiek inny, życie często wymaga od nas skutecznego pomagania w kryzysach. Jak skutecznie pomagać innym, a jednocześnie nie wyrządzić sobie krzywdy? Lektura tej książki w tym właśnie Ci pomoże.

Czytając książkę "Pomocna dłoń" dowiesz się:

  • jak rozpoznać prawdziwy kryzys?
  • jak rozpoznać czy kryzys już się skończył, czy tylko został stłumiony?
  • jakie są najczęstsze pułapki na drodze wychodzenia z kryzysu i w pomaganiu?
  • jak pomagać ofiarom przemocy domowej?
  • jak pomagać w obliczu śmierci?
  • jak pomagać osobom podejmującym próby samobójcze?
  • jak pomagać zagrożonym alkoholizmem i ich bliskim?
  • jak służyć pomocą w kryzysach rodzinnych?

Chcąc pomagać innym, nie można zapomnieć o własnym rozwoju i dbaniu o siebie w rozmaitych obszarach własnego życia. Nikomu nie przyda się praca osoby zmęczonej, niezadowolonej, wypalonej i nieszczęśliwej. Ta książka ma dostarczyć sił, energii i informacji. Autorzy życzą Czytelnikom niesłabnącego entuzjazmu w niesieniu pomocy i częstego widoku wdzięczności w oczach osób, z którymi pracowali.

Marek Kuźnik – dr psychologii, specjalność psychologia kliniczna i psychologia edukacji. Adiunkt Instytutu Psychologii Stosowanej UJ w Krakowie. Prowadzi szkolenia i warsztaty psychologiczne m.in.: dla nauczycieli, katechetów i rodziców dzieci przedszkolnych, dla kapłanów w ramach formacji kapłańskiej, dla personelu medycznego i pracowników socjalnych oraz kuratorów. Pracował z bezrobotnymi i niepełnosprawnymi.

Danuta Kuźnik – magister filologii polskiej KUL i UAM, pedagog. Nauczycielka języka polskiego, czynna w sposób falowy, z uwagi na kolejno zdobywane stopnie specjalizacji macierzyńskiej. Wraz z mężem wielokrotnie organizowała spotkania dla młodzieży, sesje akademickie, warsztaty literackie, filozoficzne, modlitewne. Razem od dziesięciu lat tworzą szczęśliwe małżeństwo, są rodzicami trojga dzieci.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 240
Wydawnictwo: Misjonarzy Krwi Chrystusa - Pomoc
Wydanie: Częstochowa 2009
ISBN: 978-83-7256-935-6Opinie naszych Klientów o książce Pomocna dłoń:

3 gwiazdki Pomocna dłoń
Paweł
Zawsze potrzebna jest relacja, stosunek do czegoś, Kogoś i książka ta próba urozmaicenia owego warsztatu, spojrzenia na zjawisko, osobliwość z pozycji aktywnego obserwatora. Dziękiuję Bogu za możliwość ofiarowania Jemu i jednocześnie aktywnego uczestniczenia w sprawach, których nie rozumiem. Ta czystość jest dla mnie bezcenna bo wiem że poznanie nie jest i niie będzie dla mnie śmiercią lecz dalszym uczestniczeniem w badawczym projekcie Boga, Który darząc świat łaską pragnie bezwarunkowej radości stworzenia


5 gwiazdki
Warto przeczytać i zastosować w praktyce


4 gwiazdki :)
aneta
dobra książka


5 gwiazdki Pozytywna
Emilia
Autorzy podają cenne i niezbędne wskazówki, jak pomagać, w szczególności dla tych, którzy pomagają jako profesjonaliści, ale osoby bliskie. Pokazują stereotypy w pomaganiu i uczą jak mądrze pomagać.


5 gwiazdki Pomocna dłoń
Marzena Głuszek
Jestem bardzo zadowolona , ze zakupiłam ten tytuł . Książka rzeczowa , praktyczna dla osób które zajmują się na co dzień tematem pomocy jak ja , przeczytałam kilka dla mnie cennych informacji . Dla osób , które chcą pomagać innym wiele zawartych cennych uwag łacznie z tymi czego nie robić i warto zadać sobie pytanie czy ja sie do tego nadaję , weryfikując swoje podejście na podstawie konfrontacji z treścią , która nie jest jedynie teorią i to jest najcenniejsze - autentyczność porad i opisów . Przeczytam ją ponownie :) A jeśli chodzi o samo przesłanie egzemplarza było mi przemiło , gdy na książce zobaczyłam zwykłą karteczkę z treścią \"miłej lektury\" , przesympatyczne :))) Serdecznie pozdrawiam , aktualnie czekam na kolejną książkę od państwa i mam nadzieję że niedługo dotrze do mnie i będę znowu mogła cieszyć się jej treścią .


5 gwiazdki Warto
S. Immakulata
Znam osobiście Autorów książki i wiem, że to co w niej jest napisane to nie jest tylko teoria zza biurka. Mają bogate doświadczenie i praktykę w tym zakresie. Jeśli czytamy książki żeby nie być samotnym to ta książka jest dużą pomocą w podawaniu dłoni drugiemu człowiekowi. Każdy kto chce mądrze pomagać powinien z tej pozycji skorzystać.


4 gwiazdki pomocna dłoń
adam mikielski
przydała się pare razy


5 gwiazdki Pomagać innym
s.Elena Waluda
Książka "Pomocna dłoń" którą zakupiłam jest pozycją rewelacyjna dla wszystkich, gdyż nie tylko nauczyciel,psycholog, ksiadz- spotykają się z ludzmi którym muszą pomóc. Uważam,że każdy chrześcijanin powinien zapoznać się z tą książką gdyż autorzy w sposób bardzo przystępny i profesjonalny wprowadzają nas w tajniki właściwej pomocy ludziom którzy przeżywaja na swojej drodze różne kryzysy. Polecam tę książkę gorąco!


5 gwiazdki ważna książka
Janina Nowicka
Już trzy osoby skorzystały z tej książki, a dopiero mam ją miesiąc. To ważna pozycja dla każdego, kto stara się pomóc osobom w potrzebie. Napisana w duchu etyki katolickiej, chociaż niczego nie narzuca. Doradza w sposób przejrzysty i zrozumiały jak nieść pomoc. Mimo, że jestem psychologiem z wieloletnią praktyką, też znalazłam w tej pozycji wskazówki i nowe spojrzenie na niektóre ważne sprawy, którymi zajmuję się w mojej pracy. Dziękuję!


5 gwiazdki To naprawdę dobra książka
Paweł Królak, właściciel Tolle.pl
To naprawdę dobra książka nie tylko o pomaganiu innym, ale też o radzeniu sobie z rolą "pomagacza", czyli pomaganiu tak, by sobie nie szkodzić. Do tego - co ogromnie ważne - autorzy łączą nie tylko solidne doświadczenie terapeutyczne, ale i głęboką wiarę. Lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy pomagają zawodowo: nauczycieli, pedagogów, katechetów, kapłanów. Ale również dla tych, którzy po prostu chcą być dobrymi przyjaciółmi. Zdecydowanie polecam.

Zobacz też:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Książki jak najbardziej spełniają moje oczekiwania. Zadowala mnie możliwość szybkiego ich zamówienia i równie dość szybkiej przesyłki. Myślę, że w Państwa księgarni internetowej jest wiele wartościowych i przystępnych książek. Bardzo pomocne są również zamieszczone recenzje. Dziękuję za zaistnienie takiego rodzaju księgarni:).

Pozdrawiam...,
Patrycja Popielewicz


Witam serdecznie. Oczywiście, że książki spełniły moje oczekiwania, a nawet je przerosły. W stu procentach popieram to, co robi Pan dla czytelników i cieszę się, że miałem okazję zetknąć się z Tolle et lege. Bardzo przywiązuję się do książek, które robią na mnie takie wrażenie jak: "Egzorcyzmy Anneliese Michel" i "Egzorcyzmy, opętanie, demony". Oczywiście bardzo polecam te pozycje. Są ludzie, którzy nie wierzą, są tacy, którzy nie chcą uwierzyć, ale te książki zmuszają do myślenia, a moim zdaniem to świadczy o ich wartości.

Łukasz Ossowski

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl