Przewodnik modlitwy

Przewodnik modlitwy
Zajrzyj do książki
Nasza cena: 29.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 2-3 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48 - zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Nowenna Pompejańska
Nowenna Pompejańska
Praca zbiorowa
2.99
Modlitwy do Ducha Świętego
Modlitwy do Ducha Świętego
O. Stanisław Maria Kałdon OP
5.00 4.99
Modlitwy do Ducha Świętego
Modlitwy do Ducha Świętego
Praca zbiorowa
6.99
Nowenny. Wytrwała modlitwa w sprawach trudnych
Modlitewnik dla mężczyzn
Modlitewnik dla mężczyzn
Oprac. Anna Matusiak
20.89 19.99
Krew Chrystusa jest mocniejsza
Krew Chrystusa jest mocniejsza
ks. Winfried Wermter
1.99
 Pełny opis książki Przewodnik modlitwy:

Praktyczny i bardzo obszerny modlitewnik. Zawiera mszalik łacińsko-polski oraz liczne modlitwy w języku łacińskim i polskim (zestawione równolegle obok siebie, co ułatwia rozumienie tekstu łacińskiego!).

Znajdziemy tu m.in. modlitwy przed i po Mszy św., adoracje eucharystyczne, modlitwy do Trójcy Świętej, do Boga Ojca, Pana Jezusa (m.in. Gorzkie żale, rozważania Drogi krzyżowej) i Ducha Świętego, modlitwy do Maryi (m.in. Godzinki, rozważania tajemnic Różańca św., czytania duchowe na maj, Nowenna do Niepokalanego Poczęcia), a ponadto liczne litanie, akty strzeliste, błogosławieństwa, nauczanie katechizmowe i codzienny plan życia wewnętrznego.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 780
Wydawnictwo: AA
Wydanie: Kraków 2016
ISBN: 978-83-7864-329-6Opinie naszych Klientów o książce Przewodnik modlitwy:

5 gwiazdki super
DOROTA SMEJA
Przewodnik modlitwy jest mi bardzo pomocny,wyjątkowo pięknie wydany ,o bogatej treści.Do kupna zachęciły mnie modlitwy po łacinie(nie znam jej zbyt dobrze,ale ciarki mnie przechodzą gdy słyszę lub czytam w tym języku,niby martwym a tak żywym).Jedyne czego mi brakuje to pieśni.Dziękuję wydawnictwu za tę pozycję . :)


5 gwiazdki Tradycyjny modlitwenik
Kleryk
Modlitewnik stanowi skarbiec tradycyjnych modlitw Kościoła - duża część jest także w języku łacińskim. Na uwagę zasługuje także krótki katechizm znajdujący się na początku - przypomina nam podstawowe prawdy wiary. Z całego serca mogę polecić go wszystkim. Szkoda tylko, że nie jest dostępny w oprawie twardej.


5 gwiazdki Wszystko w jednej książeczce
Z tym modlitewnikiem trudno nas zaskoczyć ;-) Poza tym, jest dobrze wykonany, trwały. Plus część modlitw po łacinie!


5 gwiazdki Przewodnik modlitwy
Andrzej Nowak
Ta bardzo wartościowa lektura , dotarła do mnie w ekspresowym tempie. Wielki profesjonalizm zespołu Tolle .pl, zaakcentowany upominkiem niespodzianką , bardzo praktyczną zasługuje na najwyższe słowa uznania . Przewodnik powinien znaleźć się w każdym katolickim domu , za pośrednictwem Tolle.Wysoka kultura i sposób traktowania czytelnika przez ten klub książki może być wzorcem dla każdego . Bóg zapłać za Tolle


5 gwiazdki Przewodnik modlitwy Ks.James Socias
Andrzej Nowak
Lektura , która powinna być w każdym katolickim domu. Modlitwy w języku polskim i łacińskim to możliwość pełnego uczestniczenia w obrzędach religijnych na całym świecie , jak i w czasie przekazu telewizyjnego. Przewodnik i treść w nim zawarta to również drogowskazy jak się modlić i w jaki sposób uczestniczyć we wszystkich najważniejszych wydarzeniach kościelnych oraz instruktarz odpowiedniego przygotowania do przeżywania sakramentów świętych . W tych trudnych coraz bardziej laickich czasach Przewodnik Modlitwy to ostoja i pomoc w zachowaniu najważniejszych wartości. Bóg zapłać


5 gwiazdki Geniale!
Adam
Takiego przewodnika modlitwy brakowało. Bardzo ładnie wydane, uporządkowane zbiory modlitw. Znacznie ułatwia codzienną modlitwę.


5 gwiazdki Przewodnik modlitwy
Maria Ś.
Bardzo dobra pozycja,polecam.


5 gwiazdki Bardzo polecam!
Modlitewnik z dodatkami i elementami katechizmu, całkowicie zgodny z opisem, to czego szukaliśmy i jeszcze więcej. Gustownie i skromnie oprawiony, wygodny w użyciu, odpowiedniego rozmiaru. Dobry dla dzieci i dorosłych. Polecam!


5 gwiazdki bardzo dobra pozycja
Tomasz Bocianowski
Wszystko w jednym miejscu i po polsku i po łacinie nic dodać nic ująć


5 gwiazdki Przewodnik
Lidia Sz.
W małej książce zawarte obszerne modlitwy na różne sytuacje. Bogata zawartość Słowa Bożego. Brakuje (jak dla mnie) w nim pieśni lecz jak nazwa wskazuje jest to modlitewnik. Ten modlitewnik można polecić także księżom, znajdą w nim wiele obrzędów, sakramentów. POLECAM, nikt się nie zawiedzie.


5 gwiazdki Ciekawy
Elżbieta
Modlitewnik fajny, posiada dużo objaśnień. Polecam duchownym.


5 gwiazdki Fantastyczna pomoc w życiu duchowym
Mariola Ś.
Przewodnik jest bardzo cenną pozycją dla wszystkich, którzy znają choć trochę duchowość Opus Dei, a także którzy chcieliby ubogacić swoje życie duchowe.Świetny duchowy przewodnik w życiu zabieganych świeckich.Polecam.


4 gwiazdki Więcej niż modlitewnik
Venetus
Zamawiając modlitewnik spodziewałem się zbioru modlitw, a otrzymałem coś więcej. Ja bym go nazwał pewnego rodzaju przewodnikiem naszego modlenia się. Prócz modlitw które są ułożone \"tematycznie\" dostajemy jeszcze rozważania, rachunki sumienia, opisy liturgiczne, prawdy wiary które są ujęte w ciekawy intrygujący sposób oraz co ważne mamy możliwość spojrzenia na modlitwę jako taką w szerszym aspekcie: osoby świeckiej jak i duchownej. Modlitewnik można polecić z całą pewnością każdemu z nas wiernych jak też i księżom. Jedyne co ja osobiście zarzucę modlitewnikowi to brak jednej jak ważnej dla mnie Litanii do Krwi Chrystusa - tutaj jej zabrakło, no ale cóż nie można mieć wszystkiego :)


5 gwiazdki W porządku
Szczepan Cofta
Wszystko poszło sprawnie i rzetelnie


5 gwiazdki Swietny modlitewnik
Francesco
Pierwszy raz w życiu zakupiłem ten modlitewnik i nie zawiodłem się. Jest doskonały zarówno dla osób świeckich jak i duchownych. Podarowaliśmy z żoną ten modlitewnik naszemu spowiednikowi.Bardzo się ucieszył. Polecam wszystkim, którzy chcą być w bliskości z Panem Bogiem.


4 gwiazdki Polecam
Marcin Barycki
Ciekawa forma przewodnika modlitewnego. Czytelny układ i znakomity dobór.


5 gwiazdki Więcej takich modlitewników
K. Wijata
Świetny Modlitewnik zawiera wiele modlitw w języku ojczystym kościoła i po polski człowiek dużo się przez to uczy polecam


5 gwiazdki Swietnny
Krzysztof Wijata
Korzystam codziennie bardzo dobry przewodnik modlitwyn dużym jego plusem są modlitwa po łacinie , medytacje dobry rachunek sumienia , plan dnia itp.


5 gwiazdki
Ewa Chojnowska-Czeczutka
Cieszę się że wreszcie mam swojego \'przewodnika w modlitwie\', który towarzyszy mi w pielgrzymce codziennego dnia powszedniego..., POLECAM!


5 gwiazdki polecam innym
Renata
Bardzo dobry modlitewnik.


4 gwiazdki modlitewnik
Monika Turska
Modlitewnik codziennie spełnia swoją rolę. Okładka jest zbyt miękka i przy częstym użytkowaniu zapewne będzie z nią problem. Zawartość merytoryczna zaś jest ok.


5 gwiazdki mój przewodnik
Beata
Niedawno skończyłam 50 lat i wydawałoby się, że do tej pory powinnam być z modlitwą \" za pan brat\".Jestem manikiem książkowym i zgromadziłam już wiele modlitewników i przewodników po modlitwie, ale dopiero ta książka to było to na co czekałam. W jednym tomie zawarto wszystko czego oczekiwałam.Szczególnie podoba mi się dodatkowa wersja łacińska.To dla mnie powrót do dzieciństwa, gdy podbierałam modlitewnik mojej mamy z tekstami po polsku i łacinie i przeglądałam go zafascynowana tym innym dziwnym językiem.


5 gwiazdki Polecam każdemu!
Michał Wąsowski
Przewodnik modlitwy kupiłem, aby uporządkować sobie "świat modlitwy". Jestem bardzo zadowolony z zawartości. Poza tym tolle.pl to świetna obsługa, dostosowana do potrzeb czytelników. Dziękuję:-)


5 gwiazdki Polecam każdemu!
Magda
Od dawna szukałam dla siebie modlitewnika, dość długo to trwało, nie zawsze byłam zadowolona z modlitewników dla młodzieży. Dlatego zaryzykowałam i kupiłam "Przewodnik modlitewny". Jestem nim zachwycona, spełnił moje oczekiwania, codziennie go używam, pomaga mi w ciągłej pracy nad sobą, w pogłębianiu wiary i zagłębianiu się w tajemnicę Liturgii Kościoła.


5 gwiazdki
To świetny modlitewnik! Polecam gorąco tym, którym książka do nabożeństwa kojarzy się głównie z wiejską babcią - nic bardziej mylnego! Bo to jest modlitewnik i dla faceta i dla inteligenta, i dla studenta. Klucz doboru modlitw wyłącznie liturgiczny i tradycyjny (dużo modlitw napisanych przez świętych). Coś dla tęskniących za dostojeństwem łaciny w liturgii. Zero czułostkowej pobożności ludowej. Wiele aktów strzelistych. Wnikliwy, a nie rozdrobniony rachunek sumienia. A do tego unikatowy przewodnik po adoracji Najświętszego Sakramentu. Naprawdę, cieszę się, że ten modlitewnik, chociaż zupełnie przypadkiem, wpadł mi w ręce!

Zobacz też:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Oczywiście, jestem bardzo zadowolona. Na pewno zostanę już Państwa klientką.

Dziękuję za zainteresowanie i serdecznie pozdrawiam,
Iwona Flis


Już kilkakrotnie korzystaliśmy z oferty Waszej księgarni. Stajemy się stałymi jej klientami. Nasze kolejne zamówienia najlepiej mówią o naszym zadowoleniu z oferty. Książki w ofercie tak dobrane, że z łatwością można znaleźć dla siebie dobrą książkę za rozsądną cenę bez wygórowanych marży. Książki dostarczane są szybko i sprawnie. I do tego „magiczne” magnetyczne zakładki. Rzecz niewielka a tak ciesząca i przypominająca o Waszej księgarni nawet podczas czytania książek z biblioteki. Wasza księgarnia jest przykładem, że można prowadzić firmę która nastawiona jest by swą działalnością nieść pożytek a nie tylko osiągnięty za wszelką cenę maksymalny zysk.

Dziękujemy,
Madzia i Mietek

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl