Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny
Zajrzyj do książki
Nasza cena: 24.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 5-6 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48 - zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Uratowała mnie Ta, którą odrzuciłem
Uratowała mnie Ta, którą odrzuciłem
Tadeusz Rutkowski
6.00 5.99
Wysławianie Maryi
Wysławianie Maryi
Św. Alfons Maria de Liguori
23.99
Maryja i egzorcyzmy
Maryja i egzorcyzmy
Ks. Francesco Bamonte
29.99
Maryja - kobieta pojednania
Maryja - kobieta pojednania
Carlo Maria Martini
19.00 18.99
Maryja. Mama i Królowa
Maryja. Mama i Królowa
Scott Hahn
24.99
Imię kobiety
Imię kobiety
Daniel-Ange
32.99
 Pełny opis książki Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny:

"Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny" to klasyczne dzieło duchowości maryjnej! Ulubione nabożeństwo maryjne św. Jana Pawła II!

Święty Ludwik Maria Grignon de Montfort był autorem wielu dzieł, ale chyba najznakomitszym jest traktat o doskonałym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny. Powstałe w 1712 r. dzieło przez ponad wiek nie było czytane.

Taki obrót sprawy miał przepowiedzieć sam autor, twierdząc, że szatan tak bardzo obawia się zbawiennego wpływu nabożeństwa, iż zrobi wszystko, by nikt do niego nie dotarł.

W 1842 r. traktat odkryto przypadkiem w starym kufrze w domu zakonnym w Saint Laurent-sur-Sevre. Przesłano go do Rzymu, gdzie właśnie toczył się proces beatyfikacyjny autora.

Komisja papieska po gruntownym zbadaniu traktatu orzekła, że jest on wolny od wszelkich błędów. Od tego momentu zaczęły się ukazywać coraz to nowe wydania w różnych językach, a samo nabożeństwo stawało się coraz bardziej popularne.

Lektura traktatu jest cennym duchowym doświadczeniem. Im częściej po niego sięgamy, tym bardziej przemienia on nasze serca. Osnowę dzieła stanowi dewiza św. Ludwika Marii de Montfort: "Wszystko dla Jezusa przez Maryję".

I to właśnie Maryja jest w tym, już klasycznym dla katolickiej duchowości dziele, przewodniczką w drodze do Boga. Nie dziwi więc fakt, iż święty Jan Paweł II, wielki orędownik modlitwy maryjnej, przejął z "Traktatu" hasło Totus Tuus (dosł. Cały Twój) jako swą dewizę biskupią, a później papieską.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: twarda
Liczba stron: 232
Wydawnictwo: M
Wydanie: Kraków 2015
ISBN: 978-83-7595-945-1Opinie naszych Klientów o książce Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny:

5 gwiazdki Polecam!
Agnieszka Szuster
Uważam, że każdy kto chce naprawdę Zakochać się w Jezusie, i zawierzyć Niepokalanej powinien mieć tę książkę. Nie jest ona łatwa, ale warto ją kupić


5 gwiazdki Pismo dla czczących Maryję.
Łukasz Boliński
Książka mocno nawiązuje do Najświętszej Marii Panny, co jak nie trudno zauważyć w tytule tego pisma.Święty przedstawia w niej poprawne i niewłaściwe czczenie Maryi, kieruje czytelnika na właściwe tory wiary poprzez liczne wskazówki.Poznajemy w nie wiele różnych metod czci Maryi. Książka godna polecenia, jak wszystkie inne związane z wiarą i pozwalające ją rozwinąć.


5 gwiazdki cudownie
Monika
Polecam zawierzyc kazdemu Maryi, ksiazka ta bardzo na w tym pomaga pozdrawiam


3 gwiazdki Potrzeba chwili ciszy
Marcin Grzechulski
Kupiłem tę książkę po zareklamowaniu jej przez księdza Piotra Glasa. Książka do czytania w ciszy w domu. Podobno czyni cuda z życiem człowieka, jak się odprawi doskonałe nabożeństwo.


5 gwiazdki Bardzo dobra książka.
Lech K.
Na razie przeczytałem urywki, bo czytam \"Przygotowanie do aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort\" autor: Dorota Mazur (oprac.), ale książka wspaniała. Pomaga w nawróceniu i przemianie życia. Na pewno warto zawierzyć wszystko Jezusowi i Maryi. Na pewno nic na tym nie stracimy tylko zyskamy. Dowiedziałem się o tej książce z rekolekcji internetowych na YouTube księdza Piotra Glasa pt. \"Armia Maryi na czasy ostateczne - ks. Piotr Glas\", którego się bardzo dobrze słucha.


5 gwiazdki Cudowna
Łukasz
Książkę czyta się przyjemnie i szybko. Dzięki niej bardzo wiele zrozumiałem, a po praktyce nabożeństwa czuje wielki postęp duchowy, który znacznie zbliżył mnie do Maryji oraz Jezusa. Polecam każdemu!


5 gwiazdki Traktat o prawdziwym nabożństwie do Najświętszej Maryi Panyy
Małgorzata Olejniczak
Jest to książka, którą polecam każdemu. Jest aktualna na nasze czasy. Propaguje całkowite oddanie się Maryi. Mówi o zbawiennym wpływie na nasze życie, jeśli obierzemy sobie Maryję na Królową, Panią naszego życia. Polecam


5 gwiazdki
Witam. Książka, którą najpierw \"połknęłam\". po poru dniachwróciłam do niej i z wielkim skupieniem i odniesieniem do swojego zycia przeczytałam ponownie. Polecam ja wszystkim, którz szczerze kochaj Matkę Najświetszą, gdyż pokazuje ona, jak swoje nabożeństwo i cześć do maryi rozumieć, co w nim ma sens i po co własciwie tą drogą kroczyć. Pomogła mi ona równię trochę inaczej spojrzec na film\" teraz i w godzine śmierci\". Pozdrawiam i zyczę błogosławionego dnia.


5 gwiazdki Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny
Maria Groszkieiwcz
Klasyka duchowości chrześcijańskiej. Każdy katolik powinien przeczytac te pozycje , a niektóre fragmenty znać po prostu na pamięc. Wydanie piekne, stosowne do walorów merytorycznych. Ksiązka znakomicie nadaje sie jako prezent i dla kapłana i dla osoby świeckiej Polecam każdemu obowiązkowo do przeczytania i to jak najszybciej, bez zwłoki :)


5 gwiazdki Książka godna polecenia.
Ewa Czerniak
Bardzo szybka dostawa ksiazki, bezproblemowo, świetny kontakt ze sprzedajacym.To co mi się najbardziej spodobalo to do książki była przylepiona karteczka z napisem,,Milego czytania\'\'. Książka trafila prosto w moje serce :-). Gorąco wszystkim polecam ta książkę i oczywiście księgarnię :-)


5 gwiazdki Polecam dla wszystkich
Krzysiek B
Książkę poleca ks. Piotr Glass. Dobra pozycja dla wszystkich wierzących, którzy chcą oddać się Maryii. Pozdr


5 gwiazdki Wartość sama w sobie
Marzena Kwiecień
Tę książkę trzeba czytać nieustannie. Obok Pisma Świętego jest jedną z najważniejszych moich książek.


5 gwiazdki Gorąco polecam
Krzysztof Prokop
Świetna książka dla poszukiwaczy prawdy o nabożeństwie do Najświętszej Mari Panny. Bardzo treściwa i konkretna do tego stopnia, że należy ją uważnie przeczytać kilka razy. Gorąco polecam!!! :)


5 gwiazdki
Nina Marczak
Szybka dostawa bez problemu.Transakcja przebiegła pomyslnie.Polecam bo naprawde warto!!!!


5 gwiazdki Polecam!
Zuzana
Do Boga tylko przez Maryje! Bardzo polecam!


5 gwiazdki prywatna
Barbara Kowol
Bardzo dobra książka,ciepła,przejmująca,wzruszająca.


5 gwiazdki zdecydowanie poleca
Kamil W
Ta książka zmieniła moje patrzenie ma temat wiary i Matki Bożej, teraz nie mam wątpliwości, że warto ją czcić (bo jest najwspanialszym dziełem Stwórcy) oraz oddać się Panu Jezusowi przez Jej pośrednictwo. Czasami może wydawać się trudna, ale zdecydowanie warto się potrudzić.


5 gwiazdki Agnieszka
Agnieszka Kiczka-Pieprzykaa
Traktat przedstawia drogi do stania się \'niewolnikiem \" Najświetszej Maryi Panny.Polecam ..............


5 gwiazdki Zachwycająca
Krystian B.
Z każdą kolejną stroną byłem coraz bardziej oczarowany tym wybitnym dziełem. Czytając z ołówkiem w ręku chciałoby się zakreślić 80% tekstu. Z wielką gorliwością polecam wszystkim ten traktat :) Lektura absolutnie obowiązkowa, zaraz za Pismem Świętym.


5 gwiazdki Polecam
Aneta Kunik
Wspaniala instrukcja przedstawiona przez Sw Ludwika de Montfort jak dazyc do doskonalosci i ofiarowac siebie calego Maryi


5 gwiazdki
Stanisław Maj
Wiedziałem co zmawiam wydana bardzo dobrze


5 gwiazdki
Adriana K.
Traktat ze spokojnym sumieniem mogę polecić każdemu, kto chce zgłębić wiarę oraz żyć na co dzień z Maryją czcząc Jej osobę. Niesamowite głębokie przemyślenia podczas medytowania. Polecam .


5 gwiazdki Wspaniałe
Beata Suchecka
Dzieło ukazujące dostojeństwo i wspaniałość Maryi. Dziękuję.


5 gwiazdki 8/10
Piotr Godlewski
Merytorycznie 8/10 ponieważ wiele jest jednak argumentów opartych na wierze świętego a nie na faktach. Lektura godna polecenia :)


5 gwiazdki Arcydzieło Duchowe
Agnieszka Szatkowska
Arcydzieło duchowe, po przeczytaniu którego zmienia się wszystko...


5 gwiazdki Zwrócić swe oczy ku Maryji, najpiękniejszej, najdoskonalszej z kobiet
Monika Krajewska
Zachwycająca lektura, jeśli ktoś jest czcicielem Maryji odda Jej hołd czytając tak wzruszający zachwyt nad Jej doskonałością, Jej cnotami, Jej cudownocią i Jej orendownictwem u Boga, i być może zapragnie jak ja stać się \"niewolnikiem Jezusa przez Maryję\" , bo to najprostsza droga, rzekałabym \" winda\" do Zbawienia. Juz zaczynając czytać ten piękny traktat zapragnęłam bardziej służyć Maryji, Ją poznawać, i razem z koleżankami, moją siostrą i córką, spontanicznie utworzyłysmy Różę Różancową, by wokoł Niej groamdzić się, w Niej szukać pociechy, w Niej mieć wzór doskonałej kobiecości! Teraz gdy kończę ten traktak, nie mogę się doczekać gdy sama doświadczę Zawierzenia Jezusowi przez Maryję, nie wyobrażam sobie słodszego, bardziej szczęsliwszego życia niż w służbie Maryji- tak pięknie z miłością piszę o Niej św. Ludwik Grignon de Montfort. A będąc bliżej Maryji, jestem jeszcze bliżej Boga- który Ją wybrał. Juz sam czas czytania tej lektury, odmawianie Różanca pod jej wpływem, rozmyślanie o Maryji, zaoowocowało przedziwnymi wręcz cudownymi sytuacjami w moim życiu i moich bliskich.


5 gwiazdki Ksiązka jest bardzo dobra
Bożena Zając
Jest to świetna i ciekawa książka aczkolwiek trudna w czytaniu ,ale wspaniałe przeżycie duchowe. Dzięki niej zrozumiałam jak jest ważna rola Matki Bożej w naszym życiu . Jak Sam Bóg wywyższa Ją ponad wszystkie stworzenia i jak za jej orendownictwem jesteśmy bliżej Pana Boga. Polecam wszystkim a szczególnie tym którzy są z dala od Naszej Matki.


5 gwiazdki Genialna
Monika Tarnowska
Genialna


5 gwiazdki
Ewa Chojnowska-Czeczutka
Jestem szczęśliwa posiadając \"Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny\". Myślę że w każdym domu powinien znajdować się przynajmniej jeden egzemplarz Traktatu.


5 gwiazdki Przesyłka
Jerzy Grzesiek
Przesyłka szybka i ciesząca odbiorcę.


5 gwiazdki Polecam
Jolanta Kowal
Jest to naprawdę wartościowa książka, godna polecenia, pozwala wiele rzeczy sobie uświadomić, zrozumieć. Pozdrawiam


5 gwiazdki
Tą książkę trzeba wziąć do ręki i kontemplować...


5 gwiazdki książka niezwykła, studiowana przez JP2
Jakub Gutowski
Znakomita, czytam trzeci raz, delektując się każdym zdaniem.


5 gwiazdki Obowiązkowa lektura każdego czciciela Matki Bożej !!
Marta Grala
Traktat zakupiłam przypadkiem.Choć jak mawia ks.Piotr Glas \'\'nie ma przypadków\'\' ;) to jednak znalazła się u mnie ... Napiszę krótko. Nie ma innej drogi niż PRZEZ MARYJĘ DO JEZUSA !!! Książeczka bardzo dobrze nadaje się na prezent . Pięknie wydana,polecam każdemu !! :)


5 gwiazdki Bezcenna
Małgorzata
Przecudowna książka. Wartość jej można dopiero docenić po przeczytaniu. Dla mnie bezcenna każdy powinien ją mieć. Chwała Panu Bogu za tę książkę. Aby trafiła do jak największej liczby osób.


5 gwiazdki Polecam
Kto nie ma Maryi za matkę ten nie ma Boga za ojca.Polecam wszystkim bo jedyna droga do Jezusa prowadzi przez Maryję.


5 gwiazdki Bardzo polecam
Jakub
Traktat św. Ludwika de Montfort nauczy cię poznać bliżej osobowość Maryi, jak Jej się zawierzać i wspaniale wielbić Boga za dar Maryi. Traktat to bardzo dobry pokarm dla duszy. Na pewno nie raz jeszcze przeczytam tą książkę.


5 gwiazdki Bardzo polecam !
Małgorzata
Bardzo gorąco polecam wpadłam na nia po odsłuchaniu konferencji ks. Piotra Glasa. Zapomniana przez wieki teraz przeżywa renesans. Wiele zostało już napisane ale ja w szczególny sposób poleciłabym tę lekturę duchownym, proboszczom aby za ich sprawą poprzez rózne rekolekcje przybliżyli nam prawdziwe oblicze Maryi i poprowadzili nas teraz w tym szczególnym czasie do indywidualnego zawierzenia, które ta lektura zawiera - każdego z nas. Nawet jeśliby to miało sie nie udać w 100 procentach ale Ci którzy podejmą 33 dniowe nabożeństwo przez wprowadzenie,/wzięcie Jej Sw. Jan /do siebie zaczną przemieniać swoje rodziny bo tam gdzie mieszka Maryja-szatan traci moc i w tym domu już nie moze być obecny. Jeszcze raz bardzo Was zachęcam Ojcowie Duchowni , Pasterze Maryi przybądzcie nam z pomocą wyrwijcie nas swoje owce z nieprzyjaciół mocy. Pozdrawiam


5 gwiazdki
Każdy katolik powinien ją przeczytać. I praktykować.


5 gwiazdki Sens modlitwy do Maryji
Dawid Jawor
Lektura tej książki sprawiła, że na nowo spojrzałem na Najświętszą Maryję Pannę. Do tej pory temat kultu Maryji był dla mnie kłopotliwy i nie mogłem jasno sprecyzować dlaczego właściwie Nabożeństwo do Maryji jest tak istotne. Polecam dla każdego mającego problem z sensem modlitwy za wstawiennictwem Najświętszej Maryji Panny.


5 gwiazdki Obowiązkowa lektura
Marta W.
Traktat wspaniale przybliża postać Najświętszej Maryi Panny, która powinna stać się dla każdego mostem w drodze do nieba. Poświęcenie, ofiarowanie się Jej uzbraja w siłę do dźwigania i zwalczania pokus. Książka uczy jak umierać codziennie dla siebie oraz łatwych i pewnych sposobów osiągnięcia jedności z Panem. Czytając tę cudowną pozycję praktykuj Pobożność Maryjną.


5 gwiazdki Pozytywny
Seruga Łukasz
Ksiazka baardzo wartosciowa i w dodatku w przystepnej cenie .Karteczka od was na okladce tylko umila czas


5 gwiazdki Polecam
Jola Ł.
Książka pomaga zrozumieć i zagłębić się w życie Maryji. Maryja jest naszą Oredowniczką u Boga, Oblubienicą Ducha Świętego. Do Boga przez Maryję. Zawierzmy się Maryi słowami Ojca Św Jana Pawła II \"Cały Twój Maryjo\" Tej książki nie odkłada się na półkę po przeczytaniu. Do niej się wraca kiedy czas pozwala, ona pogłębia naszą duchowość otwiera na wiarę w Maryję. Ta książka powinna znaleźć się w każdej biblioteczce każdego chrześcijanina. Polecam


5 gwiazdki
Maria Iwańczuk
Książka bardzo ładnie wydana. Po przeczytaniu zupełnie inaczej podchodzę do Nabożeństwa do Matki Bożej.


5 gwiazdki Traktat
Starzec Stanislaw
Bardzo tresciwie opisane prowadzenie Maryi do Jezusa :) Błogosław Panno Swieta wszystkim czytelnikom ...


5 gwiazdki Bardzo polecam
MW
Bardzo polecam Traktat. Wszyscy katolicy powinni go przeczytać, wspaniałe dzieło.


5 gwiazdki Polecam
Malgorzata Klonecka
Książka bardzo ładnie wydana. Wydaje się dosyć trudna, ale przyciągająca, jest bardzo potrzebna każdemu, kto szuka Maryi - Matki.


5 gwiazdki Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny
Michał
Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny Dla tych którzy Kochają NMP polem serdecznie

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Św. Ludwik Maria Grignion de Montfort:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Witam serdecznie!

Dziękuję za szybko dostarczone zamówienie i jakże sympatyczny list. Bardzo cenne jest to, że troszczycie się o swoich klientów. Na pewno będę miała wiele radości i pożytku po przeczytaniu książek, tak jak miałam je po lekturze wcześniejszych zamówionych u was pozycji.

Z wyrazami szacunku,
Anna Brambor


Dziękuję ! Książki są dla mnie najlepszym pomocnikiem w pracy i najprzyjemniejszym sposobem samorozwoju. Z zaintereresowainem przeczytałam Wasze pozycje i ciągle mi mało.....

Joanna Król

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl