Uratowała mnie Ta, którą odrzuciłem

Uratowała mnie Ta, którą odrzuciłem

Ta książka jest tymczasowo niedostępna w naszej księgarni.


Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny
Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny
Św. Ludwik Maria Grignion de Montfort
24.99 19.99
Wysławianie Maryi
Wysławianie Maryi
Św. Alfons Maria de Liguori
23.99
Maryja. Mama i Królowa
Maryja. Mama i Królowa
Scott Hahn
24.99
Maryja - kobieta pojednania
Maryja - kobieta pojednania
Carlo Maria Martini
19.00 18.99
Imię kobiety
Imię kobiety
Daniel-Ange
32.99
Być podobnym do Maryi. Inaczej o Matce
Być podobnym do Maryi. Inaczej o Matce
O. Stanisław Jarosz OSPPE
16.99
 Pełny opis książki Uratowała mnie Ta, którą odrzuciłem:

Sami wiecie, jak wygląda życie niejednego mężczyzny. Może mieszka ktoś taki obok was, może nawet jest na co dzień z wami, zamieszkuje pod jednym dachem. Dobrze wiem, że taki człowiek jest przekleństwem.

Pijaństwo. Język rodem z rynsztoka. Chmury dumy z tanich papierosów. Awantury. W domu pan i władca. Z powodu takiego kogoś wiele rodzin płacze, na darmo szukając ratunku.

A jednak w każdym z tych ludzi gdzieś głęboko kryje się dobro, możliwość innego życia. Z tonięcia w grzechu mogą oni przejść w krainę łaknienia świętości.

Aż tak. Wiem o tym.

Moja książka jest świadectwem jednego z tych, którzy byli przegrani, którzy nieśli ze sobą zło. Dzisiaj jestem inny. Nawróciła mnie śmierć.

A ratunek przyszedł z Nieba. Uratowała mnie Maryja, którą chwilę przedtem ze wzgardą odrzuciłem. Okazała mi swe najpiękniejsze oblicze - oblicze Matki. Wzięła za rękę i poprowadziła do swego Syna.

I stałem się Jej sługą.

Może moje świadectwo pomoże zmienić czyjeś życie?


Oprawa: miękka
Liczba stron: 80
Wydawnictwo: Fons Omnis
Wydanie: Góra Kalwaria 2014
ISBN: 978-83-89342-76-8Opinie naszych Klientów o książce Uratowała mnie Ta, którą odrzuciłem:

5 gwiazdki Nieprawdobna :)
Ola
Fantastyczne świadectwo człowieka, który zatracił się w pewnym momencie swojego życia a Mateńka nasza przyszła mu z pomocą :) gorąco polecam


5 gwiazdki Objawienia Maryjne owocują.
Anna Wrońska
Książeczkę przeczytałam z wielkim zainteresowaniem.Niewielka pozycja o wielkiej treści. Ciekawie zredagowana .Przybliża historię objawień licheńskich naprzemiennie ze współczesną historią nawrócenia Tadeusza Rutkowskiego alkoholika.Polecam.


3 gwiazdki
Renata Pawłowska
Świadectwo nawrócenia prostego człowieka dzięki wizerunkowi Matki Boskiej z Lichenia.Drugim torem prowadzona historia samego obrazu. Ciekawa.


5 gwiazdki rewelacyjna
anna garus
Porażające w swej wymowie świadectwo, gdzie ogromny ból łączy się z niewiarygodną czułością Najlepszej z Matek:) książkę zamierzam \"puścić \" w obieg, w mojej ocenie szanse na to że przekaz trafi do najbardziej opornych są niemalże 100%. Gorąco polecam, aby darować ją ludziom o mocno splątanych drogach życiowych, poruszy nawet głaz.


5 gwiazdki Polecam :)
Małgorzata Stormowska
Książeczka bardzo przejmująca, a pan Tadeusz- autor- \"wielki\" za to w jaki sposób opowiedział swoją historię i nadal kontynuuje swoje dzieło. Mam nadzieje i wierzę w to, że książka przemieni niejedno zatwardziiałe serce..!! W tym też celu zakupiłam kilka egzemplarzy :)

Zobacz też:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

z przyjemnością mogę stwierdzić, że Państwa księgarnia dba o klienta na najwyższym poziomie. Po pierwsze wybór książek jest w odpowiedni sposób wyselekcjonowany, tak, iż klient spotyka się z perełkami literatury katolickiej i nie tylko. Po drugie towar dostarczany jest niezwykle szybko, w stanie nienaruszonym. Oczywiście cały czas mogłam monitorować przebieg mojego zamówienia. Kolejno należy także podkreślić atrakcyjne ceny. Miłym dodatkiem była również magnetyczna zakładka.

Za okazaną życzliwość dziękuję, jednocześnie życząc powodzenia w dalszych transakcjach i rozwoju przedsiębiorstwa. Pozdrawiam, ,
Katarzyna Dziewic


Jeszcze raz chciałbym podziękować za ogromną troskę o klienta z waszej strony, a szczególnie osobowe i indywidualne podejście do każdego...szczerze to się w żadnej księgarni wysyłkowej nie spotkałem z takim traktowaniem - dzięki wielkie....

Pozdrawiam i dobrego Adwentu....,
ks. Grzegorz Burdyński MIC

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl