Wartość człowieka

Wartość człowieka
Nasza cena: 21.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 5-6 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48 - zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Biegnij do celu! Perełka z aureolą 14
Biegnij do celu! Perełka z aureolą 14
Bł. Honorat Koźmiński
3.49
Myśli na każdy dzień
Myśli na każdy dzień
Ks. Jan Twardowski
34.99
Odważyć się na lęk
Odważyć się na lęk
Marie-Dominique Molinie
25.00 24.99
Światło na każdy dzień
Światło na każdy dzień
Alessandro Pronzato
35.99
Święty od zaraz - dlaczego nie Ty i ja?
Święty od zaraz - dlaczego nie Ty i ja?
O. Leon Knabit OSB, Ewa Nocoń
17.99
Patrzeć na Chrystusa
Patrzeć na Chrystusa
Benedykt XVI
24.99
 Pełny opis książki Wartość człowieka:

Kiedy świat mówi do nas, że „jesteśmy coś warci”, dotyka w nas jednej z najgłębszych potrzeb, ale kiedy stawia warunek „jeśli”, głęboko rani w nas tę potrzebę. Nieraz nie jesteśmy tego świadomi. Dlatego pozwalamy się ranić. Gonimy za tym, by świat nas dowartościował. Sądzimy, że musimy się rozprawić z mnóstwem podyktowanych nam „jeśli”: aby się liczyć, aby być cenionym, aby nie wypaść z gry.

Tak bardzo ulegamy mnożącym się „jeśli”, że przestajemy żyć własnym życiem. Żyjemy na życzenie innych, w „gorsecie” ludzkich oczekiwań. Zgadzamy się być „tablicą” do zapisywania oczekiwań pod naszym adresem czy opinii o nas.

I tak powoli ulegamy przekonaniu, że na wartość trzeba sobie zapracować, zasłużyć, a nawet ją kupić. Zapominamy o jednej z fundamentalnych i niezaprzeczalnych prawd o naszym życiu: że wartość po prostu się ma.

Zobacz tę książkę także w wersji audio.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 168
Wydawnictwo: Salwator
Wydanie: Kraków 2012
ISBN: 978-83-7580-262-7Opinie naszych Klientów o książce Wartość człowieka:

5 gwiazdki
Książka przyszła w niedługim czasie z drobiazgiem i słowami od redakcji \"Miłej lektury\", które umiliły czytanie. Książka pomaga bardziej poznać siebie i źródło swojej wartości :)


5 gwiazdki Moja ksiązka
Elżbieta Malinowska
Książka którą czytałam jak najlepszą kopalnię wiedzy w połączeniu z przełożeniem na język który od razu trafia do serca i rozumu.Ale jest to książka do której po przeczytaniu powraca się wiele razy .Ku mojemu zadowoleniu podobną opinię przekazała mi osoba która tę książkę dostała w prezencie .Uważam ,że każdy znajdzie coś dla siebie i o sobie .


5 gwiazdki Wartość człowieka
Anna
Rzadko, która książka tak bardzo zachwyca, a ta własnie jest taka. Wielokrotnie ja czytam i wracam do jej treści. Polecam wszystkim, którzy poszukują sensu i wartości w swoim życiu.


5 gwiazdki Rewelacja
Anna
Ucieszyło mnie najbardziej to, że opracowano wydanie książkowe. Znałam konferencje na płytach CD i uważam, że są bardzo istotne i niezbędne w rozwoju duchowym każdego.... Stąd zakupiłam wersję drukowaną, bo mogę teraz sięgać do wielu zaznaczonych w niej miejsc, by to co dla mnie istotne, nie zacierało się... lub nie dało się \"wywrócić\" przez marne kaznodziejstwo... Czekam na wersję książkową \"Uczuć niekochanych\"


5 gwiazdki Ocena współpracy
Maria Żłobińska
Dziękuję za szybką, miłą i fachową obsługę w zakupie książki Chetnie wystawię pozytywną opinię, gdyż jestem zadowolona. Pozdrawiam Klub Ksiązki Tolle.pl


5 gwiazdki Ciekawa ksiazka
Krzysztof
Bardzo wartosciowa ksiazka. Polecam autora czesto slucham jego rekolekcji. To ceniony rekolekcjonista i psycholog.


5 gwiazdki Książka, która zmienia życie...
Maja Popiela
Niewielka książka lecz pełna treści.. Mogę śmiało powiedzieć, że należy ona do jednej z książek, które zmieniają życie. Bardzo pomogła mi w trudnym dla mnie momencie życia, a teraz pomaga znajomemu. Dziękuję!


4 gwiazdki polecam
Kasia Szczepkowska
Wartościowa książka, pozwalająca lepiej zrozumieć na czym polega budowanie poczucia wartości :)


5 gwiazdki Warto przeczytać
Elżbieta R.
Książki księdza Grzywocza są bardzo wartościowe , dają nowe , zdrowe spojrzenie na nas samych i wszystko co nas otacza,dają nadzieję.Polecam też audiobooki.


5 gwiazdki Ocena
Malgorzata Bronowska
Mądra przeczytałam jednym tchem


5 gwiazdki Bardzo wartościowa
Beata
Tę pozycję powinien przeczytać każdy. Dotyczy w mniejszym lub większym stopniu każdego z nas, a szczególnie tych, którzy przeżywają jakiekolwiek rozterki duchowe z różnych powodów, którzy choć trochę czują się mniej wartościowi od innych, w jakiś sposób gorsi. Lecz również gorąco polecam tym, którzy może nie przeżywają trudności wewnętrznych, ale żyją w otoczeniu takich ludzi, aby lepiej mogli zrozumieć bliźniego i pomóc mu. Polecam też bardzo inne książki czy płyty DVD ks. Grzywocza. Wielka mądrość!


5 gwiazdki dobra książka
Basia
Naprawdę dobra książka, głęboka, o przemyślanej konstrukcji i tezach. Polecam tę jak i inne książki ks. Grzywocza!

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Ks. Krzysztof Grzywocz:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Witam serdecznie. Oczywiście, że książki spełniły moje oczekiwania, a nawet je przerosły. W stu procentach popieram to, co robi Pan dla czytelników i cieszę się, że miałem okazję zetknąć się z Tolle et lege. Bardzo przywiązuję się do książek, które robią na mnie takie wrażenie jak: "Egzorcyzmy Anneliese Michel" i "Egzorcyzmy, opętanie, demony". Oczywiście bardzo polecam te pozycje. Są ludzie, którzy nie wierzą, są tacy, którzy nie chcą uwierzyć, ale te książki zmuszają do myślenia, a moim zdaniem to świadczy o ich wartości.

Łukasz Ossowski


Dziś odebrałam przesyłkę z książkami. Jak najbardziej spełniają one moje oczekiwamnia. Bardzo też cieszę się z maleńkiego, ale bardzo przydatnego upominku -zakładeczki:)!! Na pewno będę zaglądać na stronę księgarni Tolle et Lege..gdyż są tu naprawdę wartościowe pozycje, a tylko takie uważam warto czytać. Dziękuję zazainteresowanie.

Serdecznie pozdrawiam,
Marta Grzelak

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl