Więcej śmiechu dla dobra małżeństwa

Więcej śmiechu dla dobra małżeństwa
Zajrzyj do książki
Cena rynkowa:35.99 zł
Nasza cena: 26.99 zł
Oszczędzasz:9.00 zł (25%)

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 5-6 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48 - zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz
21.99
Granice w relacjach małżeńskich
Granice w relacjach małżeńskich
Henry Cloud, John Townsend
28.99 21.74
Sztuka uwodzenia własnej żony
Sztuka uwodzenia własnej żony
Margaret Hardisty
24.99 18.74
Warto naprawić małżeństwo
Warto naprawić małżeństwo
Jacek Pulikowski
23.99
Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo o jakim marzymy?
Miłości trzeba się uczyć
Miłości trzeba się uczyć
Walter Trobisch
6.99
 Pełny opis książki Więcej śmiechu dla dobra małżeństwa:

Książki o małżeństwie? Przeczytałem chyba już wszystkie. Ta jest najlepsza – konkretne rady bez owijania w bawełnę, a do tego można się pośmiać. To pierwsza książka o tematyce małżeńskiej, która oddaje sprawiedliwość mężczyznom i ma wyzwalający wpływ na kobiety.

David Murrow, autor książki „Mężczyźni nienawidzą chodzić do kościoła”

Dzięki zabawnym, praktycznym i szczerym radom Marka Gungora życie wielu małżeństw na całym świecie zmieniło się nie do poznania. Autor z niezwykłą jasnością pokazuje przyczyny najczęstszych problemów w małżeństwie i proponuje praktyczne sposoby ich rozwiązania.

Dobra wiadomość jest taka, że typowe problemy małżeńskie można rozwiązać dość łatwo, o ile małżonkowie są gotowi przyjrzeć się swojemu małżeństwu.

Tytuł mówi o śmiechu, ponieważ autor używa wiele zabawnych anegdot i porównań. Jego wykłady na żywo przypominają raczej występ komika niż sesję z psychologiem rodzinnym, a mimo to dziesiątki tysięcy ludzi zaświadcza, że usłyszane treści zainspirowały do pozytywnej zmiany, a nawet ocaliły ich małżeństwo.

Jeśli chcemy rozwiązać istotne problemy w swoim związku, musimy być gotowi zacząć myśleć inaczej i ta książka z powodzeniem ci w tym pomoże. Jedne pomysły podekscytują cię, inne – zszokują. Przeczytaj. Pomyśl. Zastanów się. Miej odwagę przenieść swoje małżeństwo na następny, lepszy poziom.

Czytając tę książkę, będziesz się doskonale bawić, wiele się nauczysz i dowiesz się, jak wprowadzić konkretne, pozytywne zmiany w swoim małżeństwie.

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!


Zamów tę książkę teraz
w promocyjnej cenie! (rabat 25%)Oprawa: miękka
Liczba stron: 296
Wydawnictwo: Vocatio
Wydanie: Warszawa 2016
ISBN: 978-83-7829-203-6Opinie naszych Klientów o książce Więcej śmiechu dla dobra małżeństwa:

5 gwiazdki Świetna, polecam każdemu.
Maria Wilk
Warto przeczytać tę książkę zarówno przed ślubem jak i po wielu latach małżeństwa. Na pewno nie będzie to czas stracony. Polecam.


5 gwiazdki najlepsza z najlepszych
Lucyna Swieboda
Przeczytałam wiele podręczników na temat rozwiązywania problemów w małżeństwie , jest to najlepszy poradnik jaki przeczytałam, autor w sposób humorystyczny i bardzo konkretny przedstawia róznice w funkcjonowaniu kobiety i męzczyzny. Gdyby wszystkie małzenstwa przeczytały te ksiązkę i zastosowały proonowane przez autora rozwiazania,-nie byłoby rozwodow. Najlepsza z najlepszych!


5 gwiazdki Śmiech a małżeństwo
Zbigniew Kamiński
Po wielu latach doświadczeń życiowych, w tym małżeńskich, książkę tę najpierw przeczytałem sam, potem czytaliśmy ją wspólnie. Oprócz życzliwego uśmiechu, liczne autora spostrzeżenia stały się przyczynkiem do pięknych, długich, twórczych i ożywionych dyskusji. I do wyciągnięcia pięknych wniosków, które wcielamy w życie - często na zasadzie - a pamiętasz, co było napisane w książce? Wtedy najczęściej odpowiedzią jest wspaniały, pełen wzajemnej życzliwości UŚMIECH. Ogólne - wspaniała lektura, godna polecenia. A propos, zakupiliśmy drugi egzemplarz, który stał się prezentem dla Rodziców (ok. 80 letnich) - podziękowali za ten prezencik, po przeczytaniu, pełnym rodzicielskiego ciepła, życzliwy uśmiechem.


5 gwiazdki polecam
Caban Zbigniew
polecam


5 gwiazdki Polecam
Anna Domańska
Bardzo ciekawa książka. Polecam wszystkim małżeństwom bez względu na wiek i staż.


5 gwiazdki To nie przypadek,to wybór.
Barbara Klinota
Mam pomysl...ocale niejedno małżeństwo ofiarując jako prezent na różne okazje moim bliskim i znajomym w Polsce....niech ufają, Cieszą, się ze uratowali ,odmienli swoje małżeństwa,nie tak jaK moje,......mowili inni. młoda jesteś,rozejdz się dasz rade i...co z tego wyszło.Samotna 29 mama z dzieckiem 5 letnim...nagły przedwczesny zgon ojca,choroba wypadek mamy i ja Samotna..dużo by pisać oj dużo... Szczęśliwa nie jestem po wdowienstwie w drugim małżeństwie..ciężkiej pracy na obczyźnie, oddaleniu od bliskich, i za mu szkaniu z z mężczyzna na obczyźnie.. Zał mi mojego życia... Wierze Bóg mnie obdarza Doświadczeniami.. Ja wierze w Miłosierdzia.. Dziękuje Duchowi Św. Ze jest przy mnie.


5 gwiazdki Gungor
Anna S.
Lekko z humorem o serio poważnych sprawach. Polecam małżonkom!


5 gwiazdki Lektura obiwiązkowa!
Małgorzata Świłpa
Szkoda, że nie uczą o tym w szkole. Moje dzieci usłyszą o tym na pewno w domu. Narzeczeni powinni usłyszeć w kościele. Pewne treści można przekazać na lekcjach wychowawczych. Gdyby wszyscy Polacy skorzystali z doświadczeń Marka Gungora mielibyśmy szczesliwsze społeczeństwo.


5 gwiazdki super
Barbara
szkoda że nie było takich książek przed moim małżeństwem ;) fantastycznie napisana uduchowiona i konkretna nie spotkałam się z podobna pozycja na rynku polskim gorąco polecam wszystkim małżonkom i chetnym do mariażu


5 gwiazdki Więcej śmiechu dla dobra malzenstwa
Gabriela Rumińska
Dawno nie czytałam tak dobrej książki - polecam ją wszystkim małżeństwom bez względu na staż , ale samotne osoby rowniez z przyjemnością ją przeczytają. W humorystyczny sposób ukazane jest życie małżeńskie - naprawdę każdy odnajdzie tam cząstkę siebie . Znakomity prezent 😀 moje koleżanki czekają w kolejce , aby ją przeczytać . Wszystko po to byśmy rozumieli nasze zachowania, ale przede wszystkim by polepszać relacje partnerskie.


5 gwiazdki Pozytywna
Zbyszek M.
Żonie bardzo się podobała


5 gwiazdki POZYTYWNA
Książka wspaniała, bardzo fajnie się ja czyta. Dużo ciekawostek, które już wykorzystuję w mojej pracy:) Gorąco polecam wszystkim będącym w związkach małżeńskich i nie tylko...


5 gwiazdki \"Więcej śmiechu dla dobra małżeństwa\"
Violetta Strzałkowska
Książka świetnie napisana, z poczuciem humoru i przykładami z własnego życia i dystansem do siebie samego. Mądre rady podane w pigułce i godne refleksji, odnoszące się do wspólnego życia kobiety i mężczyzny. Przybliża świat męski i żeński i serdecznie poucza,,,,,, Czyta się super i odkrywa własne błędy w interpretowaniu niektórych zachowań płci przeciwnej. Ciepła i mądra książka. Dostałam ją na prezent i gorąco polecam.


5 gwiazdki
jacek
Bardzo dobra książka dla młodych małżeństw i nie tylko


4 gwiazdki nie prześmiewcza
Wiola
myślałam że podczas czytania tej książki uśmieję się nie raz, jak zapowiada nazwa, ale nie. może to ja nie mam poczucia humoru, ale autor ciekawie pisze, i nie raz chciało mi się machnąć książką przed nosem męża, nie raz zastanawiałam się jak przełożyć czasem niełatwe słowa autora na język osób którzy wokół przechodzą rozterki w małżeństwie. uważam że warto poczytać sobie tą książkę, bo nie jeden fakt z istoty męskiego postrzegania świata był dla mnie zaskakujący. jedyny mankament książki - autor nie pisze o realiach polskich, więc niektóre sytuacje u nas mogą wyglądać inaczej.


5 gwiazdki Estera
Teresa Adamczyk
Jest to pozycja najlepsza z dotychczas przeczytanych. Uważam, że każda młoda para powinna otrzymać te książkę w prezencie ślubnym, a najlepiej już we wczesnym okresie narzeczeństwa.Treść książki mówi że na wszystko trzeba zapracować na dobre małżeństwo także.Czasem jest to bardzo ciężka i mozolna praca, ale jej owoce są fascynujące.Moje małżeństwo jest po 34 latach na etapie rozkładu Wierzę że do tego ostatecznie nie dojdzie. Walczę o nie już siedem lat. Gdybym przeczytała tę książkę dużo wcześniej wielu nieporozumień moglibyśmy uniknąć. Mimo tego nie tracę nadziei, zwłaszcza że teraz jestem o wiele bogatsza w profesjonalną wiedzę na temat radzenia sobie z problemami małżeńskimi. Bardzo dziękują autorowi za napisanie tej wspaniałej książki oraz Państwu za jej prezentację Pozdrawiam serdecznie Z Panem Bogiem


5 gwiazdki gorąco polecam
Ewa
Według mnie śmieszna tylko trochę, natomiast bardzo, bardzo mądra. Mimo że jestem mężatką od 26 lat i wiele prawd, opinii, sposobów postępowania zawartych w książce jest mi znanych, to jednak dużo rzeczy było nowych, wręcz odkrywczych. Po jednokrotnym przeczytaniu zaczęłam czytać \"na wyrywki\". Uważam, że ja sama i moje małżeństwo z pewnością skorzysta z treści zawartych w tej książce. Szkoda, że nie czytałam jej dwadzieścia parę lat temu... Zamierzam nakłonić swoje dorosłe dzieci do przeczytania.


5 gwiazdki Pięknie napisana książka polecam
Zosia Waszkiewwicz
Wiele modrości życiowych.Wytłumaczonych w prosty dostępny sposób.


5 gwiazdki
Maciek
Świetna książka! Polecam!


5 gwiazdki Dobra i konkretna
Lucyna
Po przeczytaniu ksiazki polecam ,poniewaz jest rzeczowa, momentami tylko śmieszna i co wazne obala pewien powtarzany mit dopasowania i \"romantycznej\" milosci ( dla chcących odsylam do lektury)


5 gwiazdki lektura obowiązkowa
TERESA FURMAN
To powinna być lektura obowiązkowa dla młodych małżeństw, szczerze polecam. Prowadzący kursy przedmałżeńskie powinni ją wziąć pod uwagę.


5 gwiazdki
Hanna Dzirba
książka naprawdę bardzo dobra, powinni przeczytać wszyscy małżonkowie


5 gwiazdki Super!
Bez wątpienia każde małżeństwo powinno mieć tę książkę w swojej biblioteczce w domu!


5 gwiazdki Więcej takich książek
Elżbieta Mleczko
Książka jest bardzo ciekawa czyta się jak jednym tchem. Gorąco polecam młodym małżeństwom i tym z długim stażem.


5 gwiazdki gorąco polecam
Ewa
Kupiłam na prezent, zaczęłam czytać, niestety miałam bardzo mało czasu i niewiele przeczytałam. Jednak książka tak bardzo mi się spodobała, że niedawno zamówiłam dwie kolejne - jedną dla siebie, a drugą na prezent dla przyjaciółki. Jak tylko przeczytam, napiszę więcej.


5 gwiazdki Więcej śmiechu dla dobra małżeństwa
MMA
Książka super polecam


5 gwiazdki Żal, że tak późno
Teresa Kulicka
Taką książkę powinno się czytać na początku małżeństwa a nie jak w moim przypadku po 30 latach. Wiele wskazówek było mi znanych; przez lata dochodziłam do tych samych wniosków. Są tez takie całkiem odkrywcze, pomagają zrozumieć współmałżonka. Książkę czyta się bardzo dobrze; napisana prostym językiem, dowcipnie, ale najważniejsze przez praktyka.


5 gwiazdki Genialna!
Agnieszka M.
Tego powinni w szkolach uczyć, a na pewno na kursach przedmałżeńskich, byloby o wiele mniej rozwodów. Po przeczytaniu książki, można zaczynać wszystko od nowa, i budować zwiazek ze świadomością, że kobieta i mężczyzna zupełnie inaczej widzą pewne rzeczy, czego innego potrzebują, bo tak są skonstruowani i nikt tego nie zmieni, koniec kropka. Bardzo polecam, bo taka akcja zwrotna w dotychczasowym widzimisię, a także uświadomieniu sobie, że może jednak nie mam racji, może być deską ratunkową dla związku.


5 gwiazdki Polecam
Agnieszka
Świetna książka. Polecam. To działa!


5 gwiazdki Polecam to za mało
E. C
Książka napisana bardzo łatwym i przyjemnym językiem, ale jednocześnie o bardzo ważnych sprawach. Czasami jako kobieta miałam wrażenie, że autor staje bardziej po stronie mężczyzn, ale po prostu obala wiele złudzeń jakimi jesteśmy karmione. A rozdział o tym czego pragną kobiety powinna przeczytać każda kobieta (bo autor genialnie sprecyzował to co my czujemy, ale nie potrafimy tego nazwać). Polecam to na prawdę za mało.


5 gwiazdki rewelacyjna!
K.S.
To jeden z najlepszych poradników, jakie czytałam! Przede wszystkim zmienia myślenie, pozwala inaczej spojrzeć na współmałżonka i spuścić z siebie niepotrzebne ciśnienie :) Autor mówi prosto z mostu (zwłaszcza o sprawach związanych z seksem). Polecam bardzo bardzo

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Mark Gungor:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Księgarnia godna polecenia każdemu kto ceni sobie wartościową literaturę, wygodę oraz jakość obsługi klienta. Wiele osób z obawy przed na przykład uszkodzeniem książek podczas wysyłki obawia się zamawiać w księgarniach internetowych. Tutaj taka obawa nie istnieje. Zamówione przeze mnie pozycje były idealnie zapakowane, wysyłka błyskawiczna, a obsługa księgarni wręcz wzorowa. Żadne z moich pytań do księgarni nie pozostało bez odpowiedzi, powiem więcej- odpowiedzi były natychmiastotwe i bardzo fachowe. Jeżeli poszukujecie Państwo księgarni na wysokim poziomie która każdego traktuje wyjątkowo, jak swego przyjaciela tak jak nauczał mas nasz zbawiciel Jezus Chrystus to odpowiedź może być tylko jedna. - Tolle.

Grzegorz Popielnicki z Chełma


Dzień dobry, przesyłka dotarła. W bardzo dobrym stanie i niezwykle szybko. Jestem bardzo mile zaskoczona Waszym zaintersowaniem klientem. To ogromny "+" dla Was. Bardzo dobrze, że wysyłacie meile z zapytaniami. Przesyłka w pełni spełniła moje oczekiwania, a nawet więcej. Dostałam niespodziankę - zakładkę. Super! Przyznam szczerze, że Wasza Księgarnia naprawdę mi się podoba i po prostu jest na ... 6! Serdecznie gratuluję takiej organizacji. Z taką troską o klienta jak u Was nie spotkałam się nigdzie, więc na pewno nie omieszkam jeszcze skorzystać z Waszych usług. Co do zamówionych pozycji, to również jestem zadowolona. Moja książka bardzo mi pomaga. Dziękuję serdecznie.

Pozdrawiam i życzę wielu twórczych dni oraz kreatywnych pomysłów,
Justyna Lisińska

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl