Wilk o łasce. Zanim zaczniesz żyć pasją

Autor: Witek Wilk
Wilk o łasce. Zanim zaczniesz żyć pasją
Zajrzyj do książki

Ta książka jest tymczasowo niedostępna w naszej księgarni.


Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Wolni od niemocy
Wolni od niemocy
O. Augustyn Pelanowski OSPPE
27.49 20.62
Cztery kroki do Miłości. Jak usłyszeć, poznać i dotknąć Boga?
Jezus chce cię uzdrowić
Jezus chce cię uzdrowić
O. Piotr Różański SP
14.99
Żyć w Duchu Świętym
Żyć w Duchu Świętym
Ks. Michał Olszewski SCJ
19.99
Wstań! Albo będziesz święty, albo będziesz nikim
Od zera do bohatera
Od zera do bohatera
O. Adam Szustak OP
25.99
 Pełny opis książki Wilk o łasce. Zanim zaczniesz żyć pasją:

Czy wiesz, że... człowiek imieniem Jabes występuje w Biblii tylko raz? Mimo to zostawia nam niezapomnianą naukę. Nie tylko potrafił modlić się do Boga całym sercem, bezpośrednio. Ale też zwracał się do Niego własnymi słowami...

Obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło!

1 Krn 4,10

Jaką odwagę miał Jabes! Zwłaszcza w czasach, w których żył. Wtedy nikt nie rozmawiał z Bogiem otwarcie i wprost. Wstyd było zwracać się słabemu człowiekowi do potężnego Boga. To było wręcz nie do przyjęcia. Ale on przełamał ten zwyczaj. On wiedział, jak Bóg go kocha.

Ty też tak możesz. Możesz mówić do Boga, prosto z mostu... prosić Go o więcej łask... ufać Mu, że otrzymasz to, o co prosisz... polegać na Nim w każdej sytuacji... rozwijać się w różnych dziedzinach i rozwijać swoje talenty przy Jego boku...

Boża miłość jest przeznaczona właśnie dla Ciebie

Jeśli chcesz dowiedzieć się o tym, co masz, a co możesz jeszcze otrzymać od Boga... jeśli chciałbyś jeszcze bardziej umocnić swoją wiarę... otworzyć oczy na różne sprawy... posłuchaj osoby obdarzonej niesamowitym darem przyprowadzania ludzi do Boga... posłuchaj Witka Wilka w jego audiobooku "Wilk o łasce".

Witek jest szczęśliwym mężem, ojcem czwórki dzieci i muzykiem. Przede wszystkim jednak znanym rekolekcjonistą. Już od 21 lat ożywia i umacnia wiarę wielu chrześcijan, także za granicą.

Słuchając jego audiobooka, dowiesz się:

  • dlaczego chociaż się starasz, nie potrafisz czasami zrozumieć Słowa Bożego?
  • dlaczego czasami możesz nie odczuwać Bożej miłości?
  • co zrywa Twoją relację z Bogiem, drugim człowiekiem i samym sobą?
  • na jakie dwa sposoby Duch Święty jest w nas obecny?
  • jaki jest warunek otrzymania Ducha Świętego?

Sam sprawdź, czy "Wilk o łasce" poruszy także Twoje serce!

Witek to Świadek żyjącego i działającego Boga. Moim zdaniem to współczesny św. Paweł. Przyjaciel i świetny muzyk. Słuchanie Go grozi... nawróceniem.

Ks. Rafał Nitek SAC
Wszystko zaczęło się od jazzu... Nauczył mnie go słuchać i rozumieć. Potem pokazał mi Jezusa. Nauczył mnie poznawać Go, pragnąć i kochać. No a potem został moim mężem. I jestem teraz kochana i kocham mojego jedynego, wszechmocnego Boga, wspaniałego męża Wilka i 4 nasze Boskie prezenty: Judytkę, Dominika, Lenę i Samuela.

Sylwia Wilk, żona
Kiedy pierwszy raz usłyszałem Witka, pomyślałem »Chcę poznać tego gościa«. Zachwycił mnie przekazem i doświadczeniem wiary. Kiedy Go poznałem, przekonałem się, że autentycznie żyje tym, co przekazuje. Niech Pan błogosławi to dobre dzieło.

Ks. Jacek Dąbrowski
"Kto odczuwa pragnienie, niech przyjdzie" - Ap 22,17. Przyszedłem przypadkiem ale wracałem. Coś zaczęło we mnie kiełkować, coś dziwnego, bo po pierwszych słowach okazało się, że to nie jest ta sztampa, że to nie jest to, co słyszałem w kościele przez prawie 60 lat... Te osiem kolejnych tygodni seminarium wiary zmieniło moje spojrzenie. Pokazało mi obraz Boga inny od tego, który znałem z dzieciństwa, zaciekawiło i wprowadziło niepewność – co dalej. Czy to koniec? Teraz wiem, że chcę więcej, a to dopiero początek mojego nowego życia w Panu...

Jerzy Janasz

Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 0
Wydawnictwo: Fundacja za Nim
Wydanie: Otwock 2012
ISBN: 0Opinie naszych Klientów o książce Wilk o łasce. Zanim zaczniesz żyć pasją:

5 gwiazdki Super
Basia
Witek potrafi zarażać wiarą.


4 gwiazdki wciągajace
paweł drozd
człowiek z prawdziwą wiarą i pasją ale to że niby nie można uprawiać jogi,niestety straszna nawiedzona bzdura po za tym very good


4 gwiazdki Odświeżające spojrzenie
Krzysztof
Odświeżające spojrzenie na kwestie związane z wiara.


5 gwiazdki
Witold Pietsch
Szybka miła i bezproblemowa obsługa zamówienia a na koniec jeszcze drobna karteczka z odręcznymi życzeniami w przesyłce :-) Polecam


4 gwiazdki helioda
Anna
Cudownie się tego słucha. Polecam bardzo


5 gwiazdki Polecam
Jola Ł.
Wspaniała konferencja.


5 gwiazdki super
Joanna Bober
Witek Wilk jest klasą samą w sobie.


5 gwiazdki Opinia
Patryk Piasecki
Nagrania są świetne ;) .


5 gwiazdki Polecam !!!!!!!!
Aneta
Dzięki temu audiobookowi możesz poznać podstawy naszej wiary w Boga, ktore teoretycznie powinny być dla nas znane . Niestety po wysłuchaniu Witka okazuje się, że większość ludzi może nawet nie wiedzieć czym jest prawdziwe życie w Panu, naszym Zbawcy, Witek te podstawy doskonale objaśnia przytaczając nam Pismo Święte, a jednocześnie nie stroniąc od anegdot z życia i żartów. Naprawdę gorąco polecam, jak zaczniesz słuchać, nie będziesz mógł przerwać. Coś wspaniałego. Chwała Panu!


5 gwiazdki Nie moge sie doczekac kolejnej częsci
Aneta
Chlonelam wypowiedzi Witka jak gąbka wodę, nie mogłam się oderwać od tego , co ma nam do powiedzenia Witek o naszym Kochanym Ojcu, o tym co oznacza dla chrześcijanina Zbawienie, o tym, że Duch Święty jest Osobą. Witek przekłada Pismo Święte na życie, mówi jak należy interpretować Słowo Pana, jak wcielać w moje i Twoje życie. Jego anegdoty i sam sposób mówienia o Bogu jest zachwycajacy. Polecam, polecam, polecam!!


5 gwiazdki Rewelacja!
Beata
Konferencje Witka Wilk uświadomiły mi, że do chwili nawrócenia, które ciągle trwa nie byłam kochana i nie umiałam kochać, że czas zacząć otwierać i rozwijać talenty jakimi obdarzyl mnie Tatuś, że muszę uczuć się rozmawiać częściej z Tatusiem, dziękować Mu za wszystko i pytać o wszystko. Płytka otworzyła mi oczy na tak woele rzeczy, że dlugoby opisywać. Polecam:))


5 gwiazdki Warto posłuchać i nie tylko..
s.Lidia Koczberska
Przesłanie niesie nadzieję dla ludzi, którzy uważają siebie za szarych, którym nic w życiu się nie przydarza, bo na to ich zdaniem nie zasługują. Pokutuje pojęcie boga, który \"nie ma czasu\" dla zwykłych spraw zwykłych ludzi itd. Podobną opinię dodałabym do książki \"Modlitwa uwielbieniem\". Kupiłam te pozycje nie tyle dla siebie (bo już znam ich treści), ale po to, by pożyczać tym, którzy tego potrzebują, albo nie wiedzą, że potrzebują.


5 gwiazdki Faktycznie z pasją:)
Patrycja
Niezwykle fajnie się słucha Witka. Zostaje na długo. Szkoda tylko, że nie ma \"rozdziałów\" i trzeba szukać momentu, gdzie się skończyło, a jest sporo do słuchania:)


5 gwiazdki Wiara
Iwonka
Jestem w trakcie słuchania. wiara Witka zdumiewa mnie.sprawia że mam niedosyt \"tatusia\" , bo tak o Bogu mówi W.Wilk. i czuję się Bożym dzieckiem .


5 gwiazdki Chwala Panu za Witka!:)
Marianna Trzpiot
Moja corka zamowila na dzien Matki audiobooka z konferencjami Witka Wilka- poniewaz latwo jej bylo \"trafic\" w prezent, bo jej mama ( czyli- ja :) ) przez kilka ostatnich miesiecy, przesluchala na You Tube chyba juz wszystkie konferencje z \"Witkiem\". :) A zdarzylo sie, ze kiedys trafilam na nie \"przypadkiem\" . :)Czyli co tu duzo mowic! Chwala Panu za to, ze Witek odpowiedzial na wezwanie Pana do ewangelizacjii ...i \" robi to REWELACYJNIE! Czyli nasladuje w gloszeniu swojego Mistrza. Chwala Panu! Dziekuje!...i serdecznie pozdrawiam zyczac mocy Bozego Ducha w slowie i czynie! :) Dobranoc. Marysia


5 gwiazdki super
Agnieszka
super


5 gwiazdki Genialne rekolekcje!
Agnieszka Czelińska
Te niezwykłe rekolekcje głoszone są prosto i zrozumiale, dlatego trafiają prosto w serce i na długo w nim zapadają. Głoszone słowo skłania do reflekcji nad własnym życiem, motywuje do zmian, ukazuje „z przymrużeniem oka” te aspekty życia, które my często traktujemy śmiertelnie poważnie. Życie w bliskości Chrystusa i powierzanie Mu nawet najbardziej błahych spraw stanie się Twoim najgłębszym pragnieniem po wysłuchaniu historii, o których opowiada Witek :-)


5 gwiazdki Skuteczne błogosławieństwo Boże!
Mariusz Bartczak
Dostałem tę książkę od Żony. Przez kilka miesięcy nie zaglądałem do niej. W końcu otworzyłem ją i zacząłem słuchać. REWELACJA! CUDOWNY AUDIOBOOK! Słuchałem w każdej wolnej chwili. Nauki Witka Wilka zmieniły zupełnie moje życie. Pan Bóg realnie zaczął w nim działać. Skutecznie mi błogosławi!! BARDZO, BARDZO POLECAM !!!


5 gwiazdki żyć pasją
Rafał
Zanim zaczniesz żyć pasją uporządkuj swoje życie duchowe. Porządek może zaprowadzić jedynie Jezus. Witek poprzez swoje doświadczenie na drodze wiary w porywający sposób opowiada o drodze oczyszczenia, przebaczenia i uwolnienia, która jest przygotowana dla każdego z nas. Prawdopodobieństwo, że Twoje życie już nigdy nie będzie jak do tej pory, jest niebezpiecznie wysokie. Nie musisz się jednak niczego obawiać. W Jego rękach jesteśmy 100% bezpieczni:) na pewno uwierzysz :)


5 gwiazdki Polecam!
Karolina
Polecam gorąco audiobook\'a \"Wilk o łasce. Zanim zaczniesz żyć pasją\". Nagrania z seminarium odnowy wiary są bardzo interesujące. Witek Wilk w sposób przystępny, czasem humorystyczny wyjaśnia sprawy wiary, podaje wiele przykładów z życia codziennego, Jego konferencje i modlitwy dają wiele radości i nadziei, otwierają oczy na Bożą rzeczywistość i na to, że On jest przy nas, w każdym momencie. Przemiana serca gwarantowana! :)))


5 gwiazdki Musisz posłuchać
Katarzyna Popławska
Przede wszystkim dziękuję, że wydaliście tę płytę w swoim wydawnictwie. Nie potrafię ocenić jej wartości, ale jestem pewna, że NIKT nie będzie tą samą osobą po jej wysłuchaniu. Kiedy dostałam od Was mail z reklamą tej pozycji, odnalazłam wystąpienia Witka Wilka na YouTube i...zasłuchałam się na jakieś dwie godziny. Niesamowita charyzma, talent gawędziarski i natchnienie Ducha Świętego w jednym człowieku. To jest Świadectwo, którego słucha się z otwartymi ustami, prawie zapominając o oddychaniu. Ja pomyślałam od razu \"tez tak chcę!\" I nie wiem, czy po prostu przyszła pora, aby otworzyły się moje oczy, czy też pomógł mi Witek, ale moje życie zaczęło się zmieniać. Zawierzyłam je Panu i Pan czyni w nim cuda. Ale o tym może kiedyś sama napiszę książkę ;)


5 gwiazdki Radość z słuchania
Dorota Litwińska
Jestem bardzo zbudowana tymi konferencjami, podziwiam p.Witka za determinację z jaką podchodzi do swojego powołania. Tymbardziej, że nie jest osobą samotną i na pewno ciąży na nim wielka odpowiedzielność za rodzinę.


5 gwiazdki Rzecz niecodzienna
Jan Wawrzyńczyk
Przynajmniej dla mnie. Pierwszy raz zetknąłem się z taką formą wypowiedzi -ewangelizacji. Jestem oczarowany, poruszony wewnętrznie. Autor i Wydawnictwo niech zechcą przyjąć wyrazy uznania i podziękowania. Polecam książkę wszystkim szukającym czegoś zupełnie świeżego i nowego.


5 gwiazdki
Mariusz Kwiatkowski
Bardzo wartościowy plik nagrań. Ze względu na charakter prowadzącego -osoba świecka, z którą mogę się identyfikować (ojciec i mąż, katolik)


4 gwiazdki Wilk o łasce
Ewa Szczepankowska
Zamówiłam audiobooka. Polecam


4 gwiazdki
Halina Smotrzyk
Mam wrażenie, jakbym już gdzieś to słyszała. Oglądam w tv \"Codzienną radość życia\". Mój niepokój budzi to, że Witek ośmiesza ludzi, którzy odmawiają codzienne pacierze. Rozumiem, że można rozmawiać z Bogiem swoimi słowami, ale są też piękne modlitwy, które ożywiają i wzbogacają ten kontakt.


5 gwiazdki UWAGA, to może namieszać w waszym życiu
Marek
Szczerze POLECAM !!! Witek Wilk jest niesamowity a historie z jego życia o których mówi w tym audiobook-u fascynujące.To jak mówi o BOGU i o jego uporze w poszukiwaniu GO o tym jak teraz z nim żyje i to żyje z pasją jest porywające.


5 gwiazdki bardzo dobre
Magda Mazur
fantastyczne rekolekcje, idealne dla zabieganych, polecam wszystkim :)


5 gwiazdki Super!
Michał
Polecam te rekolekcje. Otwierają oczy na pewne sprawy. Umacniają wiarę.


5 gwiazdki
Izabela Sipko
Wydawało mi się,że znam mojego Boga, ale On wciąż mnie zaskakuje. To, jak działa w życiu ludzi, którzy potrafią zaufać Jego słowu- to właśnie historia Witka Wilka. A jak to wygląda u mnie?Czas wyciągnąć wnioski.

Zobacz też:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Jestem bardzo zadowolony z istnienia internetowej księgarni. Książki mają w sobie to cos, co ksztaltuja naszą wyobraźnię. Dlatego sam osobiscie zachecam innych do czytania. Propozycja księgarnii "tolle.pl" jest na pewno dobrym rozwiązaniem. Nie każdy czlowiek może dotrzeć do ksiegarni z dobrymi książkami. Tu zas taka mozliwosć jest na wyciagnięcie ręki. Ponadto u Państwa ksiażki są bardzo dobrze zaprezentowane i swietnie streszczone. Ważną rzecza jest również możliwosc przegladniecia spisu treci. To wszystko cieszy i budzi zaufanie. Oby tak dalej. Życzę powodzenia.

Z pozdrowieniami w Chrystusie Panu,
ks. Mariusz Sliwa


Dziękuję ! Książki są dla mnie najlepszym pomocnikiem w pracy i najprzyjemniejszym sposobem samorozwoju. Z zaintereresowainem przeczytałam Wasze pozycje i ciągle mi mało.....

Joanna Król

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl